Návrh a výroba reklamy

Pro Vaše zviditelnění na míru navrhneme, vyrobíme i namontujeme jakékoliv reklamní cedule, poutače, stojany, navigační systémy, kompletní reklamní označení obchodů, výloh či provozoven. Nejčastěji se pro tento druh reklamy používá řezaná samolepící fólie pro nápisy, texty a loga. Tyto nápisy se mohou umístit kamkoliv to budete potřebovat pro zviditelnění a zvýraznění Vaší činnosti.
Můžeme se dohodnout i na víkend.

Dále provádíme polepy osobních aut i dodávek (dle velikosti a složitosti). Používáme celou řadu plošných materiálů. Nejčastěji desky z PVC různých formátů a tloušťky. Dále plachty – na výběr je spoustu barev a nebo potisk rovnou na plachtu, přesně tak jak si budete přát.
Pro reklamu používáme řezanou samolepící grafiku z 3-8 leté folie. Pro zefektivnění a zviditelnění lze použít plastické nebo reflexní materiály.
Ceník našich služeb naleznete níže.

V galerii si můžete prohlédnout část našich již vytvořených polepů.
Grafické zpracování uděláme přesně dle Vašich představ a tak, aby jste byli stoprocentně spokojeni.
Ceny jsou vždy dohodou podle složitosti, velikosti, množství a druhu folie.
Vždy se snažíme vyhovět jak v rychlosti zpracování, ale i ceně. Záleží nám na tom, aby jste byli v první řadě spokojeni Vy!
U nás si můžete vybrat z široké škály barev a druhu folie, včetně fluorescentních, reflexních a magnetických.

Navrhujeme, vyrábíme a montujeme:

Jakékoliv reklamní cedule, poutače, stojany, navigační systémy, kompletní reklamní označení obchodů, výloh či provozoven. Nejčastěji se pro tento druh reklamy používá řezaná samolepící fólie pro nápisy, texty a loga. Tisk na samolepící fólie-kvalita fotografie. Tyto nápisy se mohou umístit kamkoliv to budete potřebovat pro zviditelnění a zvýraznění Vaší činnosti. Dále provádíme polepy osobních aut i dodávek (dle velikosti a složitosti)
Můžeme se dohodnout i na víkend.

Obecně (deska + reklamní polep) cca 800-1500 Kč/m2
Cedule 1x1m plast 3mm (běžný reklamní polep) cca 1.500,-
Cedule 2x1m plast 5mm PVC (běžný reklamní polep) cca 3.200,-
Cedule 3×1,5m plast 8mm (běžný reklamní polep) cca 5.200,-
Osobní automobil (př.: Felicie – oba boky, zadek, kapota) cca 4.500,-
Dodávka (př. Transit – oba boky, zadek, kapota) cca 7.000,-

Postup výroby – Jak objednat?

Můžete nás osobně navštívit, kontaktovat telefonicky či elektronickou poštou kontaktujte nás bude-li zapotřebí, vyfotíme umístění cedule (reklamy) vytvoříme do návrh dle vašich požadavků a našeho doporučení zašleme Vám návrh emailem ke korekci a odsouhlasení po objednání reklamu vyrobíme a pokud budete požadovat dopravíme až k Vám, výlohy i polepíme na místě, v případě potřeby zajistíme i montáž cedulí.

Termín dodání

Dle velikosti reklamy a na domluvě.
Menší cedule i do druhého dne. Menší nápisy na přenosové folii i na počkání.